‘Unë jetoj për ty’, Rezarta Shkurta dedikim të ëmbël bashkëshortit të saj (Foto)

‘Unë jetoj për ty’, Rezarta Shkurta dedikim të ëmbël bashkëshortit të saj (Foto)

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha

Rezarta Shkurta po kalon një periudhë mjaft të lumtur, teksa familja e saj është ribashkuar sërish, pas daljes së bashkëshortit nga burgu. Këngëtarja e ka shfaqur këtë lumturi edh enë rrjetet sociale, ku ka postuar njeë video në krahët e Ermal Hoxhës.  

Dyshja shihen duke ecur në makinë dhe Rezarta i puth dorën bashkëshortit, teksa në sfond dëgjohet një këngë dashurie. “E tani unë do hap fletën, fletën e volumit tjetër, që do nis me ty, do e shkruaj aty. Unë jetoj për ty,”- janë fjalët që këndon Shkurta dhe i përkasin këngës “Çelësi i zemrës”, e kënduar nga Xhensila Myrtezaj.

Postim i bërë nga Rezarta Shkurta 

Familja e tyre e vogël është bashkuar sërish teksa kujtojmë që Ermal Hoxha, nipi i Enver Hoxhës, ka dalë nga burgu me liri parakohe me kusht, më datë 13/09/2018. Hoxha u dënua nga Gjykata e Krimeve të Rënda në korrik të 2017 me 10 vite burgim me gjykim të shkurtuar, së bashku me anëtarët e tjerë të grupit ‘Xibraka’. Nga gjykimi i shkurtuar dënimi zbriti në 6 vite dhe 8 muaj burgim.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Faik: 01/10/2018 13:12

    Suksese në Jetë që të dyve dhe mbarësi! Çift i mrekullueshëm! Vetëm i bëj thirje Ermal Hoxhës të bëj kujdes , sepse KryeKriminelët e PDsë dhe LSIsë HAJDUTËRISË e kanë 'Halë në Sy' , por që do tja rruajnë Lart e Poshtë Ermal Hoxhës me Brisk ASTRA ! Ju UROJ gjithë të mirat ERMALIT dhe Rezartës

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik