Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes, arrestohet 30-vjeçari në Mat

Foto ilustruese

Policia e Matit ka arrestuar 30-vjeçarin Dylejman Dani, banues në Mat, pasi ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Materialet procedurale në ngarkim të 30-vjeçarit i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ndodh e paparshikueshmja, Joshua humb titujt kampion në peshat e rënda! E grushton boksieri që merrej me futboll