Vajza e Niko Peleshit i shprehu dashurinë, Romeo e 'tradhton' në sy të gjithë shqiptarëve, tregon hapur pëlqimin për Beniadën

Vajza e Niko Peleshit i shprehu dashurinë, Romeo e 'tradhton' në sy të gjithë shqiptarëve, tregon hapur pëlqimin për Beniadën

Në shtëpinë e Big Brother mesa duket vëllezërit Veshaj kanë tendecën 'të hutohen' dhe të harrojnë pëlqimet që kanë jashtë shtëpisë më të famshme në vend.

Romeo Veshaj supriza e spektaklit të sotëm në BBV në një letër që i ka dërguar më herët,  i ka shkruar Donaldit edhe për Beniadën, duke i kërkuar “t’i thotë ndonjë gjë të mirë”.

Sonte ai kishte mundësinë ta bënte vetë këtë gjë. Teksa e përqafoi, e komplimentoi modelen dhe kur po ikte i tha se për çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij.

Ndërkohë para disa ditësh Romeo është përfolur se është në një lidhje dashurie me vajzën e ministrit të mbrojtjes, Niko Peleshi.

Duke folur për “Glamour Zone”, Aleksia Peleshi, tregoi për ndjenjat e saj ndaj Romeos dhe ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

U dënua me 2 vite pezullim për dhunën ndaj arbitrit, drejtori i Kukësit reagon për Report Tv: Vetëm e sqarova, nuk e godita! (Procesverbali në polici)

U dënua me 2 vite pezullim për dhunën ndaj arbitrit, drejtori i Kukësit reagon për Report Tv: Vetëm e sqarova, nuk e godita! (Procesverbali në polici)