Vajza e Silvester Stallone tërheq vëmendjen e të gjithëve

Familja Stallone

Aktori I famshëm Silvester Stallone është shumë krenar me tre vajzat e tij, Sophia, Sistine dhe Scarlet.

Të treja vajzat janë shumë simpatike, por ajo që ka tërhequr vëmendjen e mediave është Sistine.

Sistine Stallone

Ajo është 21 vjeç dhe  ende nuk  e ka vendosur të bëhet modele apo të ecë në gjurmët e të atit në kinematografi.

Së fundi Sistine u shfaq në një event mode, një prezantim të Ralph Lauren dhe tërhoqi gjithë vëmendjen e kamerave. Gjithashtu vajza e Stallone ka edhe shunmë ndjekës në rrjetin e saj social.

Sistine Stallone

1/2
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, si po punon qeveria për të përballuar emergjencën e tërmetit?

Komento