Vanessa Hudgens
tregon veshjen plot stil

Vanessa Hudgens<br />tregon veshjen plot stil
Këngëtarja dhe aktorja e njohur Vanessa Hudgens është fotografuar nga paparacët e veshur me një fustan të gjerë të mbushur me ngjyra.

25-vjeçarja duket në formë të mrekullueshme fizike gjithashtu tregon edhe njëherë stilin saj në të veshur.

vanessa hugdens

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: Jo më 'publicitet'

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: Jo më 'publicitet'