Varësja e Nora Istrefit po 'çmend' Instagramin, a e dini sa ka kushtuar?

Varësja e Nora Istrefit po 'çmend' Instagramin, a e dini sa ka kushtuar?

Elegante, klasike dhe shumë seksi.

Kjo është pamja e fundit e këngëtares Nora Istrefi. Me një fustan të zi, që i nxirrte në pah format e saj perfekte trupore, Nora ka "çmendur" të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Megjithatë, një vëmendje shumë të madhe ka tërhequr varsja e saj e Chanel.

Por a e dini sa ka kushtuar ajo? Jo pak, por plot 1000 euro.

1/2
B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • lavdosh: 27/05/2019 22:55

  e cfare jane 1000 euro?

  Përgjigju
  • Shijaksi: 28/05/2019 15:48

   Ore mos keni harru na1 zero se shum lir m’duket

 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!