Vdekja e Bujar Nishanit trondit demokratët teksa po e votonin në Këshill, ja si reaguan kur e morën vesh lajmin (VIDEO)

 

Lajmi për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Bujar Nishani i ka tronditur të gjithë, teksa emri i tij po votohej gjatë ditës së sotme në Këshillin Kombëtar të PD-së, për Kryesinë e re. Teksa anëtarët e Komisionit po numëronin votat, morën lajmin e trishtë për vdekjen e Nishanit. Një prej anëtarëve i tregon kolegut të saj në celular lajmin.

“O, mosss”- dëgjohet duke thënë ai.

Ndërsa ajo shton: “Sapo”.


Lajmi kryesor:

REAGIMET/ Vdekja e Nishanit trondit politikën, ish-bashkëpunëtorët: I dha shumë PD-së dhe këtij vendi! Socialistët: Personalitet me vlerë! SHBA: Kontribuoi për marrëdhëniet me Amerikën


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Sot i vendosën eksploziv në garazhin e hotelit në Sarandë, historia përsëritet për drejtorin e FSDKSH- së! Një vit më parë tritol në tarracë