Vëllai i 19-vjeçares që u vetëhelmua shpërthen në lot jashtë dyerve të spitalit: Kush ta bëri këtë të keqen lali, një javë që u martove (VIDEO)

Pas vetëflijimit të dy të rinjve që ishin martuar të dielën e 8 Dhjetorit, Rezarta dhe Olsjan Hajdari, familjarët e tyre kanë mbërritur në spitalin e Elbasanit. Vëllai i 19-vjeçares Rezarta Hajdari ka shpërthyer në lot, dhe përmes ulërimave ka kërkuar të dijë se çfarë ka ndodhur me të motrën.

"Kush ta bëri këtë të keqen lali, një javë që u martove Ku e le lalin ti të keqen lali", dëgjohet të thotë ai.

1576242091_velleimotra.jpg


Lajmi kryesor:

U martuan të dielën/ Dyshohet se i helmuan! Fotoksina i merr jetën vajzës, burri në gjendje të rëndë! Prindërit: Nuk kishin konflikte (FOTO)


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?