Vëllai i tij binjak po vuan në shtëpinë e Big Brother, vjen reagimi i parë i Romeo Veshajt...mesazh edhe për Borën?

Vëllai i tij binjak po vuan në shtëpinë e Big Brother, vjen reagimi i parë i Romeo Veshajt...mesazh edhe për Borën?

Romeo, Bora dhe Donald

Me izolimin në shtëpinë e Big Brother, VIP-at kanë lënë edhe dikë që t’i menaxhojë Instagramin, i cili tashmë në ditët e sotme është një mjet komunikimi dhe marketingu shumë i rëndësishëm.

Në rastin e Donald Veshaj, Instagrami po menaxhohet nga vëllai i tij binjak, Romeo. Edhe ai, mes kësaj situate të pashpjegueshme në të cilën ndodhet vëllai i tij, ka publikuar një fragment të videos ku Donaldi tregon se e pëlqen Beatrixin. Bashkangjitur videos ai shkruan “Mos ki frikë të thuash të dua”.

A mund të merret kjo edhe si një mesazh për Borën?

Postimi i Romeos, në Instagramin e Donaldit

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve