Vesa Smolica uron Heidin dhe Romeon për dasmën: Urime çifti, të trashëgoheni

Vesa Smolica uron Heidin dhe Romeon për dasmën: Urime çifti, të trashëgoheni

Vesa Smolica

Heidi dhe Romeo në një dasmë të improvizuar mbrëmjën e djeshme në Big Brother kurorëzuan dashurinë e tyre.

Por ajo që i habiti më shumë fansat ishte reagimi i Vesa Smolica e cila ka shpërndarë një foto në Insta story të dyshes teksa kanë qenë duke vallëzuar.

“Të trashëgohet çifti”, shkruan ajo.

Ky reagim nga ana e ish banores është komentuar paska si një urim dyshues, sepse vetë këngëtarja në një intervistë  të dhënë para disa ditësh deklaroi se Heidi është duke luajtur me ndjenjat e Romeos.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj