Berisha del blof, ngatërron shqiptarët me tifozët gjermanë

Mbështetja për Kombëtaren dje ishte e madhe dhe mijëra shqiptarë udhëtuan drejt Dortmundit për të ndjekur ndeshjen Itali-Shqipëri.

Të shumta kanë qenë videot që kanë qarkulluar në rrjet, përmes së cilave janë përcjellë emocionet para ndeshjes.

Ndërkohë, Sali Berisha përshëndeti tifozët shqiptarë me një video të tifozëve gjermanë të Nuremberg.

Berisha ngatërruar shqiptarët me gjermanët dhe e ka shpërndarë videon sikur është kapur këtë të shtunë nga parada në Dortmund.

"Një përshëndetje të zjarrtë tifozëve kuq e zi që me këtë paradë madhështore bën lajmin e botës. Fitore sonte, fitore", shkruan Berisha. 

Postimi i Berishës

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lindi: 16/06/2024 11:54

  Njeri i atrofizuar.

  Përgjigju
  • Titi: 16/06/2024 13:40

   Njelloj si bello ezmeri

 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

U kërkua ekstradimi në Korenë e Jugut, Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Prokurorisë! Gjermani Stephan Morgenstern mbetet në Shqipëri

U kërkua ekstradimi në Korenë e Jugut, Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Prokurorisë! Gjermani Stephan Morgenstern mbetet në Shqipëri