VIDEO/ Cristiano Ronaldo bën reagimin e papritur në restorantin luksoz në Arabinë Saudite

VIDEO/ Cristiano Ronaldo bën reagimin e papritur në restorantin luksoz në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo në restorant

Cristiano Ronaldo i ka bërë të gjithë për vete në Arabinë Saudite, kjo pas firmës me Al Nassr. Portugezi është kthyer në një njeri popullor edhe në Riad, me fansat që nuk i janë ndarë. Në një video të publikuar nga "AS", Ronaldo ka marrë vëmendjen e fansave edhe në një restorant luksoz.

Të gjithë klientët janë kthyer nga portugezi dhe e kanë filmuar. Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, teksa është komentuar veprimi i Ronaldos. Vetë CR7 ka nxjerrë telefonin dhe ka bërë foto edhe video ndaj klientëve.

Paçka se në dy ndeshjet e para nuk ka mundur të shënojë gol, Ronaldo e ka dhënë efektin në futbollin e Arabisë Saudite, me sadiumet që kanë më shumë kërkesë sesa kapaciteti në ndeshjet ku luan Al Nassr.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet