VIDEO/ Ernest Muçit i duhen vetëm 14 sekonda, sulmuesi shënon golin e dytë me Besiktas! Asist nga Rashica

Ernest Muçi ka shënuar golin e dytë me fanellën e Besiktas në Superligën e Turqisë. Në Stamboll, Besiktasi po humbet 1-2 me Antalyaspor. Në pjesën e parë miqtë shënuan dy herë me Balci dhe Buksa.

Me nisjen e fraksionit të dytë, Muçit iu deshën 14 sekonda për të shënuar golin që rihapi ndeshjen. Një sulm i shpejtë dhe asisti i Rashicës bënë që Muçi të gjente golin.

22-vjeçari është pjesë e listës që Sylvinho do ketë në dispozicion për miqësoret kundër Kilit dhe Suedisë në mars.

S.DH/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sjelljet e çuditshme të Biden, kancelari Scholz: Presidenti amerikan e di shumë mirë se çfarë po bën

Sjelljet e çuditshme të Biden, kancelari Scholz: Presidenti amerikan e di shumë mirë se çfarë po bën