VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit

Në një video që qarkullon në internet është momenti kur anëtarët e parlamentit iranian festojnë pas sulmit që u ndërmor me qindra dronë kamikazë dhe raketa balistike të lëshuara drejt Izraelit.

 


Lajmi kryesor:

Irani sulmon me mbi 300 dronë e raketa Izraelin! Kabineti izraelit i luftës: Nuk kundërpërgjigjemi tani! Udhëheqësi iranian: Jerusalemi do t'i përkasë myslimanëve


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Miratohet me votat e mazhorancës rezoluta anti-korrupsion, të hënën në Kuvend! PS: Armë shtesë që të çojmë reformat përpara! Opozita abstenon

Miratohet me votat e mazhorancës rezoluta anti-korrupsion, të hënën në Kuvend! PS: Armë shtesë që të çojmë reformat përpara! Opozita abstenon