VIDEO/ Gol fantastik me gjysmë-roveshatë, Brazili 'likuidon' Serbinë

VIDEO/ Gol fantastik me gjysmë-roveshatë, Brazili 'likuidon' Serbinë

Richarlison

Brazil 2-0 Serbi. Richarlison gjen golin e dytë për Brazilin dhe dopietën personale në minutën e 73. Gol fantastik në Katar.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ 'Samba' në Katar, Brazili i shënon 2 gola Serbisë! Richarlison shkëlqen me dopietë (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Zyrtari ukrainas: Fëmijët ukrainas rrëmbehen dhe dërgohen në Rusi për edukim patriotik

Zyrtari ukrainas: Fëmijët ukrainas rrëmbehen dhe dërgohen në Rusi për edukim patriotik