POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Video e Ballës: Ja fjalori që përdor Kryemadhi në Kuvend

Monika Kryemadhi e inatosur gjate seances se sotme parlamentare

Përveç tentativës së goditjes me televizor të Edi Palokës ndaj Ditmir Bushatit, dhe hedhjes së miellit, ujit dhe sendeve të tjera të forta nga ana e opozitës në drejtim të qeverisë, deputeti sosicliast Taulant Balla ka nxjerrë edhe një tjetër episod.

Në të sipas Ballës dëgjohet zëri i Monika Kryemadhit në momentin kur kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ndërpret seancën.

“Ja kush është shembulli edukatës për deputetët e rinj të LSI! Dëgjoni se si përgjigjet mentorja e tyre kur Kryetari i Kuvendit njofton ndërprerjen e seancës. Monika Kryemadhi: Ik o r....”, - shkruan Balla.  

Rama kishte thënë pak kohë më parë në Kuvend: “Thirri thirri të të ngrihet, por ai i gjori nuk ngre kokë”, - duke aluduar se opozita nuk ishte në gjendje të ngrinte dot njerëzit në protesta.

Por sipas Ballës Kryemadhi shkoi edhe më tej duke e përmendur troç organin gjenital mashkullor. 

Komento

Komente

 • Kuksiani: 13/04/2018 11:53

  MIRE DO ISHTE QE TE KISHIM NE PARLAMENT NJA KATER FEMRA SI MONIKA ESHTE SI ESHTE Z MONIKA KRYEMADHI VETEM AJO JA CJERR MASKEN RAMES KOKE QYPIT BALLA BRAVO MONIKA ME FORTT PER POPULLIN NE PARLAMENT KETE RADHE NA MUGOJE CIZMJA NE KOKEN E RAMES BRAVO MONIKA

  Përgjigju
 • blenard: 13/04/2018 09:22

  cfar ftyre esht kjo mor amani o zot na rujt nga kjo kucedere

  Përgjigju
 • Vlora: 13/04/2018 08:53

  Mos u merni me keto sureter,shikoji suratin dhe vendosi noten,nga kjo lloj bushtre vetem k***P..K**e mund te degjojm

  Përgjigju
 • klajdi: 13/04/2018 08:47

  pitbulli

  Përgjigju
 • Ermali: 13/04/2018 08:34

  Felliqsire rrugaçe, burgun e ke pak.

  Përgjigju
 • populli: 13/04/2018 05:33

  me e bukra se keta plera duan te qeverisin shqiperine me keta te ktillit nuke shkohet as ne VC

  Përgjigju
 • Ilo: 12/04/2018 23:33

  Po PSE mo taulant zbulove eureken po ajo sa sa here kur ishte Ne Fresh I ka theme Ilirit k.r,Ku..var etj llogje the gjithe Ne qe kemi qene Ne kryesine e Fresh me Gjergji Kojen e dime fjalorin e Mones po pyeteni Bled Doracin se ju a shpjegon me more ose Musa Ulqinin keshtu qe sperben non the re per klasen politike shqiptare qe eshte qelbur totalisht duke filluar nga to Mona lulushi rama meta she berisha ju jeni jashteqitjet e ketij kombi

  Përgjigju
 • Fredi: 12/04/2018 22:21

  Po perse nuk e dini ju qe Mona eshte tutorja e Kerpacit, Mehmetaj dhe disa te tjerave? Gjuha qe flet eshte e njejte me ate qe flet ne harremin LSI.

  Përgjigju
 • Petraqi: 12/04/2018 22:01

  Vetem Putini me Erdoganin i vene ne rresht keta qe hiqen si cuba.

  Përgjigju
 • Tiransi: 12/04/2018 21:15

  PO E MBAN MENDJEN TE K... MONIKA SE LIKJA ESHTE BERE PER TE QARE HALLIN

  Përgjigju
 • roni: 12/04/2018 20:12

  Keto Jane kafshet e shekullit

  Përgjigju
 • 007: 12/04/2018 19:50

  A mjer shqiperia kush e drejton ?????????? Te till kemi mjaft,populli duhet ti ver gishtin kokes dhe mos ta leshojn ate cik vot pa pergjegjesi.Keta jan per ne burg jo per ne parlament.E kan ndare shqiperin ne parcela kush e kusk vjedh me shum ,a thua se ja ka len baba.

  Përgjigju
 • Cizmja e kurves: 12/04/2018 19:41

  Nga kjo k.... nuk pritet gje tjeter!Lum ai qe e ka ne shtepi zonjen e pare te nates dhe jo te dites!Estrade shqiptare ben ky cift me popullin e varfer!

  Përgjigju
  • Adi: 13/04/2018 00:02

   Çmereni me këtë psikopaten.Aq ment ka

  • agim: 12/04/2018 20:36

   Kjo cizme duhet djegur e per zier me vai e naftqe te digjet dal ngadal kto ndyrsira nuk e len kete popull qe te gezoi nje dit ne demokraci vdekje e pd e lsi rroft partia punes.