VIDEO/ 'Mbreti Shqiptar', ky është momenti kur Florian Marku shpallet kampion

Ky është momenti kur Florian Marku u shpall kampion bote në boks. Me emocionin e papërshkrueshëm Marku mori brezin, ndërsa e cilësuan 'Mbreti Shqiptar'


Lajmi kryesor:

Londër/ Florian Marku shkruan historinë në boks, shpallet kampion bote në IBF: Ky titull shkon për të gjithë shqiptarët! Thyen ukrainasin e pamposhtur


SI.E./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Ndarja nga jeta e gazetarit Artjan Tepelena, Basha: Virusi e ndau dhimbshëm nga familja dhe miqtë