VIDEO/ Momente intime, ndodh puthja e parë mes Heidit dhe Romeos

VIDEO/ Momente intime, ndodh puthja e parë mes Heidit dhe Romeos

Teksa të gjithë banorët kanë qenë të tensionuar për shkak të provës që Big Brother u vendosi, dyshja Heidi dhe Romeo kanë përjetuar së bashku disa momente të ëmbla romantike në oborrin e shtëpisë.

Të veçuar nga banorët e tjerë dyshja sapo shkëmbyen puthjen e “parë” të vërtetë.

Pas puthjes kaq pasionante presim sesi do të vazhdojë marrëdhënia e tyre dhe si do të komentohet në spektaklin e sotëm.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Greqi/ Sekuestrohet drogë me vlerë 2 mln euro në Igumenicë

Greqi/ Sekuestrohet drogë me vlerë 2 mln euro në Igumenicë