Video/ Momenti i gjobitjes së deputetëve që dolën nga Parlamenti pa maskë

Disa deputetë të Parlamentit janë gjobitur ditën e djeshme, taksa u panë pa maskë në fytyrë.

Menjëherë pas daljes nga ambientet e Kuvendit, deputetët u ndaluan nga policia dhe pasi iu kërkua mjeti i identifikimit morën edhe gjobën.

Keryeministri Edi Rama i bëri thirrje policisë që të mos bëjë lëshime për asnjë person që shihet pa maskë, duke filluar që nga deputetët.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Dik: 16/10/2020 11:51

  A do kenë mundësi për ti paguar vallë? Uffff

  Përgjigju
 • josif: 16/10/2020 10:23

  te gjobitej edi rama qe sperkati me peshtyme analistet mbreme ne opinion. apo ai eshte komandari dhe nuk ka gjoba per te.

  Përgjigju
 • Drejtesia: 16/10/2020 09:10

  Keto jane procka qe keta police te partise mundohen tia shesin popullit

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten