VIDEO/ Olta merr ‘nën patronazh’ Keisin, aktorja: Do të mbroj deri në fund

VIDEO/ Olta merr ‘nën patronazh’ Keisin, aktorja: Do të mbroj deri në fund

Keisi Medini dhe Olta Gixhari duket se janë afruar sëfundimi. Olta, Keisi dhe Kristi po komentonin nominimin e Kiarës dhe Oltës.

Kristi i tha Oltës që votoi që ajo të dalë nga shtëpia dhe e cilësoi këtë të fundit si sadiste. Olta i tha Kristit se ajo ka për t’i “rënë” shumë atij dhe se Keisin do e mbrojë deri ditën e fundit që ajo do jetë në Big Brother.

Ajo madje e puthi Keisin në faqe dhe i tha asaj se e do shumë.

Olta: Keisin do ta mbroj shumë këtu. Deri ditën e fundit

Keisi: Po pse do më mbrosh?

Olta: Se të dua shumë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Protestat vazhdojnë në veri, BE-ja rrit presionin diplomatik mbi Kosovën

Protestat vazhdojnë në veri, BE-ja rrit presionin diplomatik mbi Kosovën