VIDEO/ Perla e Bruno Fernandes, Man. United merr tri pikë në transfertë

VIDEO/ Perla e Bruno Fernandes, Man. United merr tri pikë në transfertë

Bruno Fernandes pas golit

Burnley humbi 0-1 në shtëpi nga Manchester United, për javën e gjashtë në Premier League. Dueli u vendos nga goli i Bruno Fernandes në minutën e 45-të. Asisti i Evans u shfrytëzua bukur nga portugezi, që fluturimthi mposhti Trafford. Pas suksesit United me nëntë pikë mban vendin e tetë.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Manchester City makineri perfekte, Haaland një 'përbindësh'! Fiton Man. United, ndalen Fulham dhe Wolves


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Përplasen tifozët pas derbit Tirana - Partizani, zjarr në 'Air Albania'! Në tribuna Forcat Speciale

VIDEO/ Përplasen tifozët pas derbit Tirana - Partizani, zjarr në 'Air Albania'! Në tribuna Forcat Speciale