VIDEO/Puthje dhe përqafime në dush, Dea Mishel dhe Amos Zaharia më afër se kurrë

VIDEO/Puthje dhe përqafime në dush, Dea Mishel dhe Amos Zaharia më afër se kurrë

Dea Mishel dhe Amos Zaharia

Dea Michelle dhe Amos Zaharia kanë shkëmbyer puthjen e parë në tualetin e shtëpisë BBVA, ku banorët lagnin me ujë blogeren dhe aktorin për të ndihmuar në realizimin e pjesës së filmit. Kjo puthje ka ardhur si kërkesë e produksionit pasi ishte në kuadër të një loje të zhvilluar për banorët. Blogerja ka thënë se nuk ka ndjenja për Amosin, madje i ka thënë se është më mirë që ai mos t’i kushtojë më shumë rëndësi raportit të tyre, përveç se në aspektin shoqëror.

Nuk dihet nëse kjo puthje ishte vetëm si pjesë e provës, apo mund të ndikojë për të ndryshuar raportin dhe për t’i bërë të afrohen më shumë me njëri-tjetrin.

Ndonëse Dea ka pasur një lidhje 5-vjeçare dhe fundi i së cilës ka qenë i vështirë për të, ajo ka dhënë sinjale se ende ka ndjenja për të, duke lënë një shteg të hapur edhe për rikthim. Madje ka thënë se i neveritet çdo mashkull përveç tij.

 

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • AltinTop: 14/01/2023 10:33

    Big Brazzers Albania.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Nis puna për zbulimin e plotë të Amfiteatrit të Durrësit, do kryhet studimi gjeologjik! Gërmimet prekin 11 banesa, shpronësim nga shteti

Nis puna për zbulimin e plotë të Amfiteatrit të Durrësit, do kryhet studimi gjeologjik! Gërmimet prekin 11 banesa, shpronësim nga shteti