VIDEO/ 'Serbët dhe rusët janë vëllezër', thirrje nacionaliste para ndeshjes me Brazilin në Kupën e Botës

VIDEO/ 'Serbët dhe rusët janë vëllezër', thirrje nacionaliste para ndeshjes me Brazilin në Kupën e Botës

Tifozët e Serbisë

Në 20:00 Brazili dhe Serbia luajnë në Kupën e Botës së Katarit. Mijëra tifozë serbë do jenë në stadium, teksa disa prej tyre nuk kanë harruar të lëshojnë thirrje nacionaliste. Mes këngëve të kënduara nga serbët tregohej edhe lidhja me rusët. "Serbët dhe rusët janë vëllezër", ishte një nga këngët e tifozëve. Kujtojmë se Rusia vijon agresionin në Ukrainë.

 


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ 'Samba' në Katar, Brazili i shënon 2 gola Serbisë! Richarlison shkëlqen me dopietë (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto