VIDEO/ Supergol nga 50 metra, kapiteni i Fiorentinës 'çmend' tifozët! Regjia e papërgatitur

VIDEO/ Supergol nga 50 metra, kapiteni i Fiorentinës 'çmend' tifozët! Regjia e papërgatitur

Goli i Biraghit

Fiorentina fitoi dje 0-3 kundër Hellas Verona për javën e 24-t në Serie A. Goli i tretë në këtë përballje ishte fantastik, me kapitenin e miqve, Biraghi që shënoi nga 50 metra. Një faull në mesin e fushës u shfrytëzua nga Biraghi, i cili goditi portën nga pozicioni i largët.

Sfera përfundoi në rrjetë, me tifozët në stadium që shijuan një gol që nuk ndodh shpesh. Edhe regjia u duk e papërgatitur në këtë moment, teksa ishte në përsëritjen e faullit.

Supergoli ka bërë xhiron e mediave, me Biraghin që ka shënuar golin më të bukur në karrierë nga 50 metra.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Mbante me vete drogë dhe ekstazi, arrestohet 25-vjeçarja në Tiranë! Në banesë iu gjet dhe një armë

Mbante me vete drogë dhe ekstazi, arrestohet 25-vjeçarja në Tiranë! Në banesë iu gjet dhe një armë