VIDEO/ U paraqit sot në SPAK, Silva Bino ‘e bezdisur’ nga gazetarët: A jeni në vete ore? U thirra për punë tjetër

 

Shefja e Epidemiologjisë dhe Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino u paraqit sot në SPAK. Megjithatë, jo vetëm që refuzoi të prononcohej, por pati edhe një lloj bezdie nga gazetarët.

Për çfarë ke ardhur? E pyet gazetarja e Report Tv, Keti Banushi

“Ore jo fare, kam ardhur për punë tjetër. Po jo ore tani ju lutem a jeni në vete, jo”- tha Bino dhe u largua. 


Lajmi kryesor:

Silva Bino paraqitet në Prokurorinë e Posaçme! Mjekja dëshmoi rreth 1 orë në SPAK, refuzoi të prononcohej


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Serie A/ Lecce fiton dhe i bën presion Interit në krye të renditjes, paqe mes Salernitanës dhe Frosinones! Shkëlqejnë legjionarët (GOLAT)

Serie A/ Lecce fiton dhe i bën presion Interit në krye të renditjes, paqe mes Salernitanës dhe Frosinones! Shkëlqejnë legjionarët (GOLAT)