VIDEO/ U tall me shpërndarësin e ushqimit, youtuberi e pëson keq, qëllohet me plumb në gjoks! Skena e frikshme kapet në kamera

VIDEO/ U tall me shpërndarësin e ushqimit, youtuberi e pëson keq, qëllohet me plumb në gjoks! Skena e frikshme kapet në kamera

Momenti kur youtuberi qëllohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qendër tregtare në Virginia të SHBA-së, ku youtuberi i njohur, Tanner Cook është qëlluar me armë teksa tentoi të tallej me një shpërndarës ushqimi.

Kamera ka regjistruar momentin rrëqethës kur Alan Colie, nxjerr revolen dhe e qëllon në gjoks youtuberin 21-vjeçar.

Në videon e publikuar shihet sesi Cook me kamerën e ndezur i afrohet shpërndarësit të ushqimit, i cili ndodhej para një restoranti dhe tërë kohën i afron telefonin në fytyrë.

Colie tërhiqet dhe i thotë tre herë që të ndalet para se të tentojë t’ia largojë telefonin nga fytyra, megjithatë youtuberi vazhdon me keqtrajtim.

Në fund shpërndarësi i ushqimit nxjerr revolen dhe e qëllon youtuberin në gjoks, ndërsa klienëtët vrapojnë nga frika se mund ta pësojnë edhe ata.

Colie është akuzuar për plagosje, megjithatë është shpallur i pafajshëm pasi që gjykata thotë se reagoi në vetëmbrojtje. Cook i kaloi disa ditë në repartin intensiv pasi plumbi i kishte përshkuar barkun dhe mëlçinë.

Ndërkohë, Cook i kaloi disa ditë në repartin intensiv pasi plumbi i kishte përshkuar barkun dhe mëlçinë.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Turi: 03/10/2023 10:40

  Mire ja ka ber qelbesires se pisa si ky kerkojne te bejne fam ne kurriz te njerezve punetore , dua ta shikoj tani nese do ta kruaj prape ky trapi

  Përgjigju
 • sajan: 03/10/2023 10:37

  amerika vendi i lirise dhe i dinjitetit. nuk guxon njeri te tallet me tjetrin kot se ha plumbin. ketu tek ne lulezojne gjobvenesit sajmir kodra stop fiks halerat.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ E morën peng në BMW X5, Momenti kur policia ndërhyn të lirojë 30 vjeçarin

VIDEO/ E morën peng në BMW X5, Momenti kur policia ndërhyn të lirojë 30 vjeçarin