VIDEOLAJM/ Kërkoi falje?! Shikoni si lexon nën shi me urdhër Xhelal Mziu deklaratën e parapërgatitur

Paraditen e sotme, pas deklaratës skandaloze të bëra dje nga Maqellarë ku kërkoi të vdekur për të mbrojtur votën, Xhelal Mziu tha se kërkon falje se është penduar.

Por në fakt, po të shikosh videon e mësipërme duket qartë që deklarata e Mziut është e parapërgatitur dhe ai thjesht e lexon nën shi

"Me sinqeritetin më të madh, shpreh keqardhjen time dhe pendesën time për komentin tim të panevojshem dje, për shkak të emocioneve të forta të momentit. Dua të jem i qartë: unë mbështes zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe jam KUNDËR dhunës! Jam penduar thellë për komentin tim dhe kërkoj ndjesë para gjithë shqiptarëve".


Lajmi kryesor:

VIDEOLAJM/ Shokon me deklaratën Xhelal Mziu: Na i tregoni njerëzit e dyshimtë, do ta pësojnë njëlloj si ai i Elbasanit! Prokuroria e merr nën hetim


K.T.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Liderët e Ballkanit Perëndimor mblidhen në Bruksel