VIDEOLAJM/ Policia e armatosur 'gjer në dhëmbë' 'rrethon' Infektivin, është i shtruar me COVID Dritan Dajti! Edhe Shullazi në QSUT

Pamjet e mëposhtme janë marrë nga Spitali Infektiv në Tiranë, i cili sot është gjendur i rrethuar nga forca të shumta policie të armatosur.  Kjo për faktin se prej disa ditësh është i shtruar aty, Dritan Dajti, i cili është infektuar me COVID.

Ndërkohë që mësohet se në QSUT sot gjendet edhe Emiljano Shullazi, për të bërë disa ekzaminime shëndetësore.

Kujtojmë se i dënuari për vrasjen e 4 oficerëve të policisë, Dritan Dajti ka përfundoi në spital nën masa të rrepta sigurie. Ne sektorin ku vuan dënimin Dajti mësohet se ka rezultuar pozitiv me COVID një i dënuar dhe si pasojë është infektuar edhe Dritan Dajti.


Lajmi kryesor:

865 raste të reja me COVID dhe 13 viktima! 'Blindohet' Infektivi, shtrohet Dritan Dajti! Humb jetën mjeku në Skrapar


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?

Komento

Komente

  • Doni: 01/02/2021 15:45

    Vdekshin qe te dy plehrat...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Filmoi gjestin fyes të futbollistit të Romës, personazhi i njohur publik ‘denoncon’ Zaniolon