Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas

Vidhet gjatë natës kasaforta e një servis makinash në Përrenjas

Foto ilustruese

Policia Librazhd ka njoftuar se një vjedhje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një servis makinash në Përrenjas, nga ku janë marrë para që ndodheshin në kasafortën e servisit.

 Pronari i servisit  A. B., 40 vjeç, banues në Prrenjas ka njoftuar uniformat blu sapo ka diktuar vjedhjen e parave nga kasaforta.

 Ai ka kallëzuar se gjatë natës një shumë  e konsiderueshme parash i janë marrë nga kasaforta e servisit të tij, të cilat ishin fitim nga puna e tij në servisin e makinave.

Nuk dihet ende shuma e parave të vjedhura nga autori/autoret ende të paidentifikuar.

Ndërkohë policia vijon punën për dokumentimin e plotë të këtij rasti, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj