Vijon numërimi i votave për Këshillin Bashkiak në Tiranë, ja sa % ka marrë PS

Tirana është e vetmja Bashki në të cilin nuk është mbyllur votimi për Këshillin Bashkiak. Deri më tani janë numëruar 912 nga 919 kuti votimi. PS-ja dominon me 82.79% të votave, e ndërsa ndiqet nga FRD-ja.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika