Viktima e dyta e atentatit në Kurbin aksionet e kazinosë në Bllok ia bleu ish-deputetit të PD-së

Faksimile e QKB-se, shitja e aksioneve nga Fufi per Gjergjin

Paulin Gjergji që njihej edhe me mbiemrin Markaj aksionet e kazionsë 'Vegas' që pati në Bllok në kompaninë "INTERTRONIC" ia bleu ish-deputetit të PD-së në Laç Mhill Fufi. Pas largimit, Fufi i shiti aksionet Gjergjit, që mori kontrollin e kompanisë.

Mhill Fufi


Lajmi kryesor:

Dy viktima nga atentati në Kurbin! Njëri nga autorët në spital, u plagos nga shkëmbimi i zjarrit! Shënjestra mik i Ervis Martinajt, zbulohet e kaluara!


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?×

Lajmi i fundit

John

Covid/Lombardi, ‘Dritë e gjelbër’ për futbollin, sportet e kontaktit dhe diskotekat