‘Vishu se le nam’, Kozeta Kurti ‘kapet’ edhe me Aulona Mustën: Bëhu e përgjegjshme (Foto)

‘Vishu se le nam’, Kozeta Kurti ‘kapet’ edhe me Aulona Mustën: Bëhu e përgjegjshme (Foto)

Gazetarja Kozeta Kurti dhe moderatorja Aulona Musta

Gazetarja Kozeta Kurti është përfolur për konfliktin që pati me këngëtaren Ronela Hajati. Kjo e fundit u shpreh për Kurtin që nuk e njihte dhe nuk e kishte idenë se kush ishte. Mirëpo ditën e sotme na ra në sy një koment pikant i gazetares në një nga postimet e publikuara nga moderatorja e famshme.

Në një video Aulona Musta shfaqet me bikini dhe me një rrjetë të hedhur sipër. “S’po mbaron kjo vera se mbetëm me rroba banjo,”- shkruan Musta krahas postimit të saj.

Postimi i moderatores Aulona Musta 

Pikërisht tërhequr nga ky përshkrim Kozeta ka komentuar: “Po ik o vishu se le nam! Bëhu prind i përgjegjshëm,”- dhe e ka shoqëruar komentin me disa ikona duke qeshur, gjë që na lë të kuptojmë se është një shaka.

“Ja o motër, duro dhe një muaj, sa të vesh xhaketën e parë dhe direkt do bëhem prind i përgjegjshëm,”- ja kthen moderatorja me humor.

Komentet mes Aulona Mustës dhe Kozeta Kurtit

 

 

 

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com