Vjen reagimi i Atdheut pasi Antonela hodhi dyshime se ka pasur diçka me Arjolën: Fama është e fundit

Vjen reagimi i Atdheut pasi Antonela hodhi dyshime se ka pasur diçka me Arjolën: Fama është e fundit

Atdheu dhe Arjola

Antonela në Big Brother VIP hodhi dyshime se mes Arjolës dhe Atdheut të Përputhen ka pasur diçka. Ajo u shpreh se Arjola nuk e pëlqen atë brenda shtëpisë dhe arsyeja është Atdheu.

“Arsyeja e zënkës është Atdheu i Përputhen. Ti ke shkuar e ke pyetur për mua Atdheun. Ka qenë motra e Arjolës ajo e cila i ka shkruar Atdheut! Pse po të dridhet zëri?”, ishte deklarata e Antonelës.

Antonela hodhi dyshime se Arjola ka diçka me të prej Atdheut, ndërsa vetë aktorja e kundërtështoi, pasi me djalin nga Kosova ka një miqësi prej 6 vitesh.

Tani, ka reaguar edhe vetë Atdheu, i cili i ka dalë në mbështetje Arjolës.

“Fama është e fundit. Ti je një nënë e përkushtuar, një shoqe e mirë dhe artiste e talentuar. Është momenti që të mbështes unë ty tani”, ka shkruar Atdheu.

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Ndahet nga jeta Sandra Day O'Connor, gruaja e parë anëtare e Gjykatës së Lartë në SHBA

Ndahet nga jeta Sandra Day O'Connor, gruaja e parë anëtare e Gjykatës së Lartë në SHBA