Vodhën shtëpinë e të moshuarës në Kuçovë, i morën celularin dhe një shumë parash! Arrestohen 2 autorët (EMRAT)

Vodhën shtëpinë e të moshuarës në Kuçovë, i morën celularin dhe një shumë parash! Arrestohen 2 autorët (EMRAT)

Foto ilustruese

BERAT- 2 persona në Kuçovë, Ervin Hyso, 39-vjeç dhe Elton Bregu, 33-vjeç kanë rënë në pranga pasi kanë vjedhur me forcë laptopin, celularin dhe një shumë parash nga banesa e një të moshuare.

Njëri nga autorët, 33-vjeçari ka qenë i dënuar dhe  më parë për të njëjtën veprimtari kriminale. Materialet në ngarkim të të arrestuarve i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë