Votat në Këshillin Bashkiak të Librazhdit, PS merr 54%

Partia Socialiste merr pak më shumë se gjysmën e Këshillit Bashkiak në Librazhd, ose 54% të votave. Partitë e tjera marrin P.B.K 6.99%, P.O.SH 4.52%, PDS 9.31%, P.GJ 8.99%, P.R.D.SH 2.56%, AD 2.95% dhe FRD 5.35%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika