Votat në Këshillin Bashkiak të Lushnjes

PS merr shumicën bindëse edhe në Lushnje me 83.08% të votave. Forcë e dytë është AAK me 6.46% më pas PDS 3.73% dhe BD 2.52%. 


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika