Votat për Këshillin Bashkiak të Peqinit

PS fiton edhe në Peqin me 84.85% të votave dhe ndiqet nga partitë e tjera me: BLD 2.62%, PDS 4.07% dhe P.R.D.SH 7.98%.


Lajmi kryesor:

Përfundon numërimi/ Si ndahen anëtarët e Këshillave bashkiak në gjithë Shqipërinë


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika