Votojnë, miratohen dhe largohen! Kuvendi boshatiset, Nikolla kërkon bisedime jashtë rendit të ditës nga deputetët (VIDEO)

 

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla ka kërkuar që deputetët të kryejnë bisedimet jashtë rendit të ditës. Megjithatë, pasi kanë votuar, deputetët kanë shpërfillur Nikollën dhe kanë boshatisur kuvendin.


Lajmi kryesor:

Përplasje në Kuvend/ Spiropali-Berishës: Flet për bashkim kur shkrepe 1800 plumba në bulevard! Spaho: Mos u tremb, ty nuk të vret njeri se nuk vlen


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e pedagogëve për rritjen e pagës?×

Lajmi i fundit

200 mësues në Belsh nuk marrin pagesën e transportit prej 3 muajsh: Vijmë nga Elbasani, Drejtoria Arsimore të japë zgjidhje

200 mësues në Belsh nuk marrin pagesën e transportit prej 3 muajsh: Vijmë nga Elbasani, Drejtoria Arsimore të japë zgjidhje