Vranë taksistin në Fushë- Prezë/ Dy vëllezërit pranojnë krimin: Na ngacmonte nënën dhe motrën

1596697556_5f283d5933ce4WhatsAppImage20200803at18.10.58.jpg

Burime për Report Tv bëjnë me dije se dy vëllezërit Saimir dhe Arsil Shera kanë pranuar krimin. Mësohet se ata kanë deklaruar se taksisti 71-vjeçar u ngacmonte nënën dhe motrën.


Lajmi kryesor:

Vrasja e taksistit në Fushë- Prezë/ Arrestohen 2 vëllezërit, pranojnë autorësinë: Na ngacmonte nënën dhe motrën (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)