Vrasja e taksistit/ Familjarët vendosin buqetë me lule dielli në fuçinë ku iu gjet trupi i pajetë (FOTO)

3 ditë më pas Report Tv është rikthyer në vendin e ngjarjes ku u ekzekutua me armë zjarri taksisti Abdulla Budlla. Në fuçinë, mbi të cilin u gjet trupi i 71-vjeçarit sot është vendosur një buqetë me lule. Siç shihet në këtë foto të Report Tv, mbi fuçi është vendosur një buqetë me luledielli.

1596705201_lule.jpg


Lajmi kryesor:

Vrasja e taksistit në Fushë- Prezë/ Arrestohen 2 vëllezërit, pranojnë autorësinë: Na ngacmonte nënën dhe motrën (EMRAT)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

S;ka vetëshërbim, tavolinat me distancë 2 m/ Nga nesër hapen ambientet e mbyllura të bareve, restoranteve dhe pishinave! Protokollet e sigurisë