Ky është momenti i shoqërimit të autorit të vrasjes së biznesmenit në Vlorë! Pasi hodhi çelësat e makinës tentoi të arratisej me çantë në shpinë

Ky është momenti i shoqërimit të autorit të vrasjes së biznesmenit, Niko Goro, nga ambientet e komisariatit Himarë drejt Vlorës.

Report tv mëson se autori nuk ka patur ndërmend te vrasë veten sepse ka lënë makinën, ka hedhur çelësin dhe më pas është fshehur për t'i ikur policisë.

Me një çantë në shpinë në të cilën ka pasur kallashin dhe pistoletën, ka tentuar të ikë me vrap.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet biznesmeni i ndërtimit në Himarë, kushëri i kryebashkiakut Jorgo Goro! Kapet autori nga Tirana: I kam dhënë tokën, s' më dha lekët! Pamjet nga kompleksi që u bë 'mollë sherri'


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?×

Lajmi i fundit

John

Horoskopi 31 tetor, ja parashikimi i yjeve për ju