Zaho mbush 7 vjeç, Gregu publikon pamje nga festa private e ditëlindjes

TIRANË- Djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho mbush sot 7 vjeç. Nga festa e ditëlindjes së tij ka zbuluar pak vëllai i tij i madh, Gregu.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto teksa Zaho fryn qirinjtë. Bashkangjitur fotos ai shkruan “Zaho 7 sot”.

Deri më tani, nuk ka pasur një urim special publik nga ana e kryeministrit Edi Rama, por ka zgjedhur që këtë ditëlindje ta festojë në privatësi të plotë.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento

Komente

 • Ben: 26/07/2021 12:42

  Edhe

  Përgjigju
 • andon: 26/07/2021 11:00

  edhe 100 vite te lumtura

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën, negociojnë për paktin Aukus