Zbardhet dëshmia e policit që plagosi Orges Bilbilin: Kapuçi në kohë me diell dhe dora në çantë më bën të dyshoja

1586522473_12.jpg

Gazetari i Report Tv, Merin Maçi ka zbardhur dëshminë e policit që plagosi Orges Bilbilin. Mësohet se në dëshminë e dhënë nga vetë efektivi përpara grupit hetimor, ai ka treguar se dyshimet kanë lindur nga veshja e Orges Bilbilit me kostum sportiv dhe me kapuç në një kohë me diell si dhe mbajtja e dorës në brendësi të çantës gjatë gjithë kohës çka e detyroi policin t'i kërkonte atij të ndalonte për të treguar kartën e ID.


Lajmi kryesor:

I kërkon kartën ID, por i nxjerr armën/ Polici plagos të kërkuarin për vrasje në Lushnje! Merr plumb në këmbë edhe një kalimtare (PAMJET)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A keni besim se sistemi zgjedhor do të ndryshojë për zgjedhjet e ardhshme parlamentare?×

Lajmi i fundit

John

Dy aksidente në Korçë pak para mesnate, 60-vjeçari përplaset nga makina