Zgjerohet harta në Elbasan, kasapi infektoi edhe gruan me koronavirus

Foto ilustruese

Ka rezultuar e prekur me koronavirus edhe gruaja e kasapit që u konstatua dje. 62-vjecari punonte në një dyqan mishi. Pas tij rezultoi pozitive edhe gruaja e kasapit. Nga 5 analiza që u morën në Elbasan, kontakte të 62-vjeçarit, vetëm gruaja e tij ishte e infektuar. Çifti i bashkëshortëve është në vetëkarantinim në banesën e tyre në Elbasan.


Lajmi kryesor:

20 viktima me COVID-19/ Sot 28 të prekur, mes tyre një fëmijë (361 në total) vatër e re në Durrës! 104 të shëruar


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?×

Lajmi i fundit

John

Rama thumbon opozitën: Rreziku i virusit është real, jo revolucion imagjinar me karakatinën e teatrit (VIDEO)