Britania la në fuqi non gratën, Basha: Berisha mban peng opozitën për ankthet e veta personale, të bëj një hap pas

18 Qershor, 18:32 | Përditesimi i fundit: 2024-06-18 18:33:44

Lulzim Basha, i ftuar në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv, komentoi akuzat e bëra nga Berisha në drejtim të Bashës, pas lënies në fuqi të non gratës nga Britania e Madhe. Basha tha se as SHBA dhe as Mbretëria e Bashkuar nuk mund të influencohen, duke shtuar se Berisha riciklon ndaj tij akuzat e Ramës.