350 euro kapelja e policit? Zonja skandalizohet: Korrupsion e hajni në arsim,shëndetësi e gjithandej

13 Korrik, 09:59

Një zonjë nga Shkodra që u bë pjesë e “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u skandalizua nga çmimet që kishin veshjet e policisë pas abuzimit me tenderin e uniformave. Ajo tha se ka korrupsion e hajni gjithandej ndërsa ajo vet nuk merr as edhe një ndihmë ekonomike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha