41-vjeçari në Tiranë u del para makinave te rruga e Elbasanit, bllokohet nga policia

30 Janar, 12:57

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas të huaj, pasi paraditen e sotme ka dalë në rrugë dhe ka bllokuar qarkullimin e mjeteve te rruga e Elbasanit