A do të shkarkohet presidenti Ilir Meta? Të ftuar Myslim Murrizi dhe Petro Koçi

8 Qershor, 08:57

Emisionin "5 Pyetje nga Babaramo" me moderator Ilir Babaramon mund ta ndiqni çdo të hënë në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha