A ia arriti qëllimit protesta e thirrur nga Partia Demokratike ? (13 shkurt 2023)

14 Shkurt, 07:13

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka komentuar në Report Tv protestat e mbajtura nga Sali Berisha të shtunën dhe atë ditën e sotme para Kuvendit. I ftuar në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’, Salianji tha se i shikon protestat si një ringjallje të nervit opozitar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha