Aksident në aksin Rrogozhinë-Lushnjë, makina del nga autostrada përfundon në oborrin e një banese!

24 Maj, 07:58

Një automjet tip ford ka dalë nga rruga në autostradën Rrogozhinë Lushnje në fshatin Konjat. Mjeti me targa AA 750 UE ka marrë me vete jashtë rrugës barrierat e hekurta dhe ka përfunduar në oborrin e një shtëpie në anë të autostradës